درباره ما

پیشرفت هر جامعه ای با بهره مندی افراد آن جامعه از فرهنگ ارتباط مستقیمی دارد . و کتاب از گذشته تا به امروز حتی با وجود ظهور تکنولوژی های نوین مانند اینترنت کماکان جایگاه مهم خود را در اعطای فرهنگ و ادب جامعه حفظ کرده ، کتابفروشی جلالی به عنوان معتبرترین مرکز فروش و ارائه کتاب در شمال کشور در حوزه های مختلف ( درسی ، دانشگاهی و عمومی و لوازم التحریر ) با نیم قرن تجربه توانسته نامی آشنا در این زمینه به شمار آید . 

 بانک کتاب جلالی به عنوان شعبه سوم از مجموعه کتاب فروشی جلالی به سه بخش زیر تقسیم می شود :

بخش کمک آموزشی

این بخش شامل کلیه کتاب های درسی و کمک آموزشی می باشد. عرضه جدیدترین کتاب های چاپ شده از بهترین ناشران کتاب های کمک درسی در سراسر کشور نظیر خیلی سبز گاج منتشران قلم چی نشر الگو تخته سیاه مهر و ماه و  … از پیش دبستانی تا کنکور   

بخش عمومی و پازل

این شامل کتاب های عمومی در زمینه های تاریخ جامعه شناسی علوم سیاسی رمان ادبیات شعر هنر سینما موسیقی تئاتر روانشناسی بازاریابی و مذهبی و عرضه کتاب های نفیس (قرآن کریم ، حافظ ، شاهنامه ، خیام ، مثنوی ، هزار و یک شب و … ) 


بخش کودک و نوجوان

این بخش انواع کتاب های کودک و نوجوان از سنین خردسال تا نوجوانان را در بر می گیرید و  حوزه های متنوعی نظیر تربیتی آموزشی هوش  داستان علمی ، شعر  مذهبی و پازل را شامل می شود .